GÜZ SANAT - Gitar Piyano Keman Resim Tiyatro Kursu İzmir
 

www.guzsanat.com
info@guzsanat.com

 

iar Piyano Keman Tiyatro Bateri Drama Resim Kursu

Ana Sayfa    Kurslarımız    Hakkımızda    İletişim

   
 

 


 

  0 850 220 40 10
Güzelyalı (Hatay) - Karşıyaka - Bornova - Bakırköy - Buca - Gaziemir - Çiğli

 
       
 
   

Hakkımızda

 

   
 

Biz Kimiz ?

         Güz Sanat 2002 yılında Deniz Şalvarlılar tarafından kuruldu. İlk kurulduğunda Güzelyalı semtinin adını, daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlanma sürecinde Güz Sanat adını aldı. 2004 yılında 2. şubesini açarak şubeleşmeye giden kurumumuz şuan Türkiye genelinde 7 şubede eğitim vermektedir. Kalite standartlarımızdan ödün vermeden şube ve çözüm ortaklarımızla Türkiye genelinde daha çok bölgemize hizmet götürme anlayışıyla büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz; Güzel Sanatlara ilgi ve yeteneği olan öğrencileri, Güzel Sanatlar &  Konservatuvar okullarına ya da mesleğe hazırlamak, çağdaş bir eğitime sahip, dürüst, üreten, sorumluluk sahibi, sevgi ve hoşgörülü, bilgiye ulaşmasını bilen, yeteneklerini üst düzeyde kullanabilen insanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz; Sanata yeteneği olan öğrencilere akademik düzeyde eğitim vererek, ülkemize ulusal ve uluslararası platformda başarılar sağlayacak sanatçılar yetiştirmektir.
 

Gururluyuz Çünkü;

picture

İzmir'de Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ilk yasal Tiyatro ve Diksiyon Kursu olmanın Gururunu yaşıyoruz.

% 100 Başarı

picture picture

Güzel Sanatlar Liseleri, Konservatuvar, Eğitim Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Fakülteleri giriş sınavlarında  %100  başarıyı yakaladık.

picture

300'ü aşkın mezunumuza meslek edindirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.